Numerologie je nauka o číslech, neprávem léta opomíjená. Osud člověka se řečí čísel navždy vepíše do Vesmíru. Čísla nám poví kdo jsme a kam kráčíme, co nás k sobě přitahuje, nebo naopak. Tak pojďte se o sobě něco dozvědět. Nikdy ale nesmíte zapomenout na největší sílu Vesmíru a tou je láska. Život je jen tam, kde je láska.

Numerologický rozbor Vám mohu vypracovat i pro jinou osobu, stačí když znáte její celé jméno a datum narození. Na přání lze tedy například vyhotovit i rozbor partnerský.

Nabízím dva způsoby numerologického rozboru osobnosti. Pokud najdete v této uspěchané době pro sebe trochu času zvolte prosím nabídku s osobním kontaktem !

Zaručuji Vám absolutní diskrétnost ! Vaše údaje, informace a data nebudou nikdy zneužita, nebo použita k jiným účelům. Výjimkou je pouze služba - Seznamka, kdy jsou data s Vaším souhlasem použita k vyhledání optimálního partnera.

Jakékoliv dotazy a nejasnosti Vám ráda zodpovím - neváhejte se tedy zeptat ! Můžete využít e-mail nebo telefon.

Informace o cenách všech variant rozborů naleznete zde.


A.

Komplexní numerologický rozbor osobnosti:
poštou nebo e-mailem

Po uhrazení složenky na stanovenou částku, nebo na dobírku obdržíte do 3 dnů:
Vytištěný materiál - přehledně zpracovaný textový soubor o číslech, která ovlivňují Váš život. K jednotlivým pasážím dostanete srozumitelné vysvětlení. Součástí souboru jsou numerologické mřížky a tabulky zaměřené na budoucnost s vysvětlením jednotlivých  aspektů v určitém věkovém období a rozsáhlé závěrečné hodnocení. Případné nejasnosti z Vaší strany společně vyřešíme po Internetu.

Pokud jste se rozhodli pro tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář.


B.

Komplexní numerologický rozbor osobnosti:
osobní kontakt

Rozbor trvá 1 a půl hodiny. Na závěr sezení obdržíte vytištěný materiál - přehledně zpracovaný textový soubor
o číslech, která ovlivňují Váš život. K jednotlivým pasážím dostanete srozumitelné vysvětlení. Součástí souboru jsou numerologické mřížky a tabulky zaměřené na budoucnost
s vysvětlením jednotlivých aspektů v určitém věkovém období a rozsáhlé závěrečné hodnocení. Případné nejasnosti z Vaší strany budeme ihned společně konzultovat.

Pokud jste se rozhodli pro tuto nabídku vyplňte prosím následující formulář.


Pro upřesnění daného problému doporučuji vždy Numerologický rozbor doplnit ještě Tarotovou věštbou.